Multibloom

Multibloom — Zasaď kvet, vypestuj si záhon a predávaj kvety!

 • 7+ 9+
 • 20-30 min
 • Násobenie
 • 2-5 hráčov
€ 14.99
 • Usilovné včielky!

  Zasaď kvet, vypestuj si záhon a predávaj kvety! Pri hraní tejto hry budú deti veľmi zaneprázdnené rôznymi zábavnými aktivitami: výsadbou kvetín na kvetinových záhonoch, ak to bude potrebné aj ich vytrhávaním, a tiež pripravovaním prekvapení (či už príjemných alebo nepríjemných) pre svojich súperov. Hráči si pri tejto hre vyskúšajú vlastné podnikanie s kvietkami: musia sa rozhodnúť, ktoré kvety vysadia, následne sa o ne starajú a chránia ich pred škodcami a v závere ich musia predať s čo najvyšším ziskom.

  MultiBloom Box

  Saďte, násobte a predávajte!

  Hlavným cieľom hráčov je riadne splniť zákazky a to tak, že vysadia práve taký počet kvetov, aký si objednali zákazníci. V priebehu hry sa deti učia v praxi, že na splnenie zákazky 18 kvetov musia vysadiť 3 kvetinové záhony, každý so 6 kvetmi. Počas hry sa tak naučia násobilku prirodzeným spôsobom, nie mechanickým memorovaním. Také názorné príklady si budú držať vo svojej mysli po dlhú dobu.

  Tri štvorcové zákaznícke karty s počtom kvetov, ktoré potrebujú, sú umiestnené na stole. Hráči sa snažia vypestovať požadovaný počet kvetín na predaj. Tri kvetinové záhony so siedmimi kvetmi, aby získali kvetín 21, šesť kvetinových záhonov s deviatimi kvetinami, aby získali 54 a pod.

  Hra umožňuje hráčom nahnevať ostatných spoluhráčov výsadbou "krtkov" a "chrobákov" na ich záhony - ale môžu byť tiež zdvorilí a poslať im darčeky.

  Súčasťou balíčku kariet sú aj karty s magickými kanvičkami na zalievanie, ktoré rozmnožia počet kvetov na kvetinovom záhone dva alebo trikrát. A to môže byť niekedy veľmi užitočné.

  Sme veľmi hrdí na ilustrácie použité v hre Multibloom. Každý zákazník je jedinečný charakter so svojou vlastnou históriou. Sme si istí, že sa vám budú postavy a ich príbehy páčiť.

  Hra je určené pre vek od 9 rokov (možnosť hry zjednodušenej verzie s deťmi od 7 rokov)

  Obsah balenia:
  96 Kariet Kvetín
  30 Kariet Zákazníkov
  5 kariet „Ťahák s násobilkou“
  Ilustrované pravidlá

 • Stiahnuť pravidlá Stiahnuť pravidlá
Späť na katalóg
Animal