HurriCount

HurriCount je vzrušujúca stolová hra pre deti od 6 rokov. Naučiť sa rátať, spočítavať a porovnávať čísla sa stane tak jednoduchým ako narátať do tri!

 • 6+ 8+
 • 15 min
 • Čísla
 • 2-5 hráčov
€ 10.99
 • Je to tak jednoduché ako napočítať do tri

  Ten, kto prvý zráta všetkych ježkov a vtáčikov na stole zakričí "Mám to!" a berie všetky karty! Táto mimoriadne kreatívna hra s jasnými a očarujúcimi obrázkami zvierat zabalená v malom boxe dáva celej rodine veľkú príležitosť na zábavu pri objavovaní základov matematiky.

  Je to zábava pre každého!

  HurriCount je účinný nástroj, ktorý pomáha predškolákom naučiť sa počítať a porovnávať čísla pri hraní vzrušujúcej hry. Pravidelným hraním majú školáci šancu rozvíjať a zlepšovať svoje zručnosti ščítavania. Ďalšie karty s vyššou úrovňou obtiažnosti vám pomôžu prispôsobiť hru úrovni hráčov. Ak chcete, aby vaše deti excelovali v ščítavaní, stačí sa začať zabávať! Dospelí si môžu zahrať hru HurriCount rovnako ako deti. Táto hra je vynikajúcou aktivitou, ktorá spája celú rodinu a môžte tak stráviť spolu večer plný inteligentnej zábavy.

  Hurricount Box

  Hrajte sa a staňte sa múdrejším

  Hra je organizovaná takým spôsobom, že proces učenia sa nastáva niekde v úzadí, takže nebude ťažké presvedčiť vaše dieťa, aby si sadlo a hralo. Deti nielen trénuju počítanie, ale naučia sa určiť počet objektov na akejkoľvek karte. Čoskoro si počítane od 1 do 10 nebude vyžadovať žiadne duševné úsilie. HurriCount rozvíja schopnosť sústrediť sa, pohotovo myslieť, zlepšuje reakčný čas u detí.

  Obsah balenia:
  48 kariet so zvieratami
  36 kariet s podmienkami
  Ilustrované pravidlá

 • Stiahnuť pravidlá Stiahnuť pravidlá
Späť na katalóg
Animal