Multimany

Využite svoju fantáziu a zvládnite tak násobilku!

 • 5+ 8+
 • 15 min
 • Násobenie
 • 2-5 hráčov
€ 15.99
 • Využite svoju fantáziu a zvládnite tak násobilku!

  Multimany je jedinečná hra svojho druhu, ktorá pomáha deťom oboznámiť sa s matematickou funkciou násobenie. Vďaka metóde vyvinutej jedinečným spôsobom hra „Multimany“ jednoducho, štrukturovane a názorne pomáha deťom porozumieť základom násobenia.

  Cieľom hry je «stavanie budov» pozostávajúcich z dvoch kariet uložených na seba tak, aby sme získali vopred stanovený počet okien. Deti sa naučia násobiť čísla od 1 do 5 bez nudného bifľovania.Hra Mutlimany je založená na unikátnej metóde, ktorá pomáha deťom násobenie nielen vidieť, ale aj uchopiť do rúk prostredníctvom kariet Budov. Práve toto výrazne pomáha pochopiť násobenie.

  Hra obsahuje karty s obrázkami Budov, ktorých okná sú transparentné, a práve v tom je základný trik hry Multimany. Umiestnením karty s dvomi oknami na kartu s tromi oknami, získame na preložených kartách dom so šiestimi oknami. Takto si deti jednoducho zapamätajú, že 2x3=6.

  Hra môže byť hraná rôznymi spôsobmi, úroveň obtiažnosti môže byť prispôsobená tak, aby vyhovovala potrebám a doterajším znalostiam dieťaťa. Hranie hry Multimany je zaujímave pre začiatočníkov v násobení, ale aj pre tých, ktorí ho už ovládajú.

  “Mám to!”

  Táto verzia hry rozvíja myseľ vášho dieťaťa a zlepšuje jeho reakčný čas. Ten, kto prvý vynásobí okná dvoch Budov tak, že výsledok bude zodpovedat hodnote na karte s Číslom, zvolá Mám to!" a zakryje kartu rukou. Hráč dokáže správnosť výsledku tak, že umiestni jednu kartu Budovy na druhú a vezme karty. Tempo hry môžete tiež spomaliť a hrať hru nie na rýchlosť, ale na nájdenie správneho riešenia (iba hráč, ktorý je na ťahu, môže zakričať “Mám to!”).

  “Veľká Výstavba”

  Vytvorili sme aj ďalšiu verziu hry, ktorá rozvíja strategické uvažovanie detí a schopnosť premýšľať niekoľko krokov dopredu. Hracie pole je "Sklad Stavebných Panelov" pozostávajúci z 25 kariet Budov (uložených na stôl v tvare štvorca 5x5 ).
  Každý hráč dostane tri karty s Číslom - to sú výsledky, ktoré by mali získať keď "vynásobia okná". Cieľom hry je vykonať čo najviac úloh, a to pomocou presúvania hracieho žetónu po hracom poli a odobraním kariet zo "Skladu Stavebných Panelov" do “Stavebnej Zóny”, kde dochádza k násobeniu.

  Ak sa vám páči Multimany, vychutnajte si aj našu ďalšiu hru — Multibloom. Táto hra pomáha deťom zvládnuť násobenie čísel od 1 do 9.

  Obsah balenia:
  balíček kariet s číslami
  herný žetón
  úložný vak
  Ilustrované pravidlá

 • Stiahnuť pravidlá Stiahnuť pravidlá
Späť na katalóg
Animal