FAQ

Základné informácie

Brainy Band hry boli vyvinuté Sergejom Parkhomenkom, ktorý je vyštudovaný psychológ a povolaním biznis kouč.

Vzdelávaniu detí v ranom veku sa začal venovať v období, keď pre svojho syna a jeho kamarátov založil rozvojový klub pre deti predškolského vek

V klube vzniklo mnoho nápadov a hier, až sa nakoniec zrodilo vydavateľstvo The Brainy Band.

Hry sú tlačené v Estónsku a Rusku pomocou vysoko kvalitných zariadení a materiálov s prísnou kontrolou kvality. Konečné spracovanie sa vykonáva v Estónsku.

Všetky naše hry majú medzinárodné certifikáty CE.

Na naše hry sme nenašli žiadne hry, ktoré by ich konkurenčne mohli nahradiť, preto dostávame objednávky z celého sveta.

Časť hracieho postupu a iné možnosti môžu byť, samozrejme, podobné hre zverejnenej inde, a to jednoducho preto, že počet možných postupov hry je konečný. Mnohé hry napríklad vyžadujú, aby hráči hľadali identické obrázky na rôznych kartách.

Jedinečnosť našich hier spočíva v efektívnej integrácii hry a vzdelávania.

Neustále pracujeme na nových hrách a raz za tri alebo štyri mesiace uvádzame na trh novú hru. Určite budeme rozvíjať hry aj v iných študijných oblastiach, momentálne je však ťažké predpovedať, v ktorej z nich.

Odpovede na otázky klientov

Napíšte nám na adresu sales@thebrainyband.sk a určite vám zašleme chýbajúce komponenty alebo nahradíme hru za inú na naše náklady.

Deti rovnakého veku sa môžu líšiť: majú odlišné záujmy, schopnosti a zručnosti.

Všetky naše hry môžu byť jednoduchšie ALEBO ťažšie zmenou pravidiel a úrovňou obtiažnosti, čo vám umožní prispôsobiť hru rôznemu veku. Navyše hry su vzrušujúce dokonca aj pre dospelých. Napriek tomu sa na konci dňa musíte rozhodnúť vy, či je vaše dieťa na určitý zážitok z hry už pripravené.

Animal