Trafficars

Karty Trafficars umožňujú hrať až tri rôzne hry. Ktorá sa stane vašou obľúbenou?

 • 5+ 8+
 • 15 min
 • Čísla
 • 2-5 hráčov
€ 10.99
 • V hre Trafficars sa dieťa stane dopravným policajtom. Jeho úlohou bude zamedziť vytvoreniu automobilovej zápchy. K tomu potrebuje dôvtip, vynaliezavosť a ešte niečo iné...

  Ešte niečo iné...

  Hraním Trafficars si deti osvoja čísla od 1 do 50 a naučia sa porovnávať dvojciferné čísla. Hra pomáha pochopiť pojmy interval a rozdiel, deti sa učia matematiku jednoducho a dobrovoľne počas vzrušujúcej hry.

  Od jednoduchého ku komplexnému

  Hra ponúka viac verzií hrania, od jednoduchej po zložitú. Dokonca aj deti, ktoré doposiaľ poznajú len čísla od 1 do 10, hru využijú. Pravidlá pre začiatočníkov postupne pridávajú do hry dvojmiestne čísla. Čím náročnejšou sa hra stáva, tým väčší záujem u hráčov vyvoláva a detskí hráči sa viac naučia.Trafficars aktivuje logické a strategické myslenie, spolu so schopnosťou posúdenia situácie niekoľko ťahov vopred a predvídania aktivity spoluhráčov. Vďaka tomu je atraktívna aj pre staršie deti a dospelých.

  Hra obsahuje karty s obrázkami rôznych automobilov, z ktorých každý je iný. Karty sú označené číslom a tiež maju zaznačené toto číslo v počte bodiek, ktoré pomáhajú mladším hráčom pochopiť rozdiely v dvojciferných číslach, napríklad 13 a 31. Rozlišovanie medzi takými číslami môže byť ťažké pre mladšie deti, ktoré sa stále učia počítať. Bodky ukazujú, že počet sa skladá z dvoch riadkov a jednej bodky - 21, je väčší ako 19, ktorý sa skladá z jedného riadku a deväť bodiek.

  Hra okrem kariet s bežnými autami obsahuje tiež karty so špeciálnymi autami, ako napríklad sanitka, policajné auto, či príves. Každé zo špeciálnych áut má svoje špeciálne vlastnosti, ktoré do náročnejších verzií hry pridávajú viac zábavy a napätia.

  Obsah balenia:
  50 kariet s číslami a obrázkami áut
  12 Špeciálnych kariet
  Ilustrované pravidlá

 • Stiahnuť pravidlá Stiahnuť pravidlá
Späť na katalóg
Animal