Numberloor

Deti sa naučia rýchlo a jednoducho rátať a ešte sa pri tom zabavia.

 • 4+ 8+
 • 20 min
 • Čísla
 • 2-5 hráčov
€ 14.99
 • Numberloor je jedinečná kartová hra, ktorá kombinuje zábavu a vzdelávanie. Len veľmi ťažko budete svoje deti odtŕhať od tejto hry hoci iba na olovrant.
  Pritom však skoro zistíte, že Vaše dieťa sa naučilo sčítať a odčítať z hlavy. A naučilo sa to v priebehu niekoľkých okamihov počas toho, ako sa hralo a zabávalo! Hra trvá 15 minút.

  Zalietajte si s papagájom v teplovzdušnom balóne!

  Vitajte v čarovnom dome, v ktorom býva hviezdna víla, šarmantná princezná, zvedavé žirafy a iné rozpravkové bytosti. Každý obyvateľ býva na vlastnom poschodí a namiesto výťahu sa pohybuje v lietajúcom balóne. Hráči sa budú pohybovať lietajucim balónom z jedného poschodia na druhé tak, ako to určuje hra.

  Hra obsahuje rôzne druhy hracích kariet s prekrásnymi ilustráciami. Deti budú milovat domčeky a ich obyvateľov a krásne farebné obrázky ich budú ešte dlho sprevádzať. Počas vzrušujúcej hry sa hráči naučia sčítať a odčítať spamäti a nacvičia si aj sčítanie a odčítanie po desiatkach.

  Hra ponúka tri úrovne obtiažnosti, pre deti od 4 do 12 rokov.

  Deti sa naučia:
  Počítať odpredu aj odzadu
  Sčítať aj odčítať
  Používať dvojciferné čísla

  A môžme začať hrať

  Na hracom stole sa nachádzajú dve karty: jedna Balónová karta a jedna Karta poschodia, ktorá informuje hráčov o tom, kde sa nachádzajú. Balónová karta posúva hráčov hore alebo dole určitým počtom poschodí./p>

  Každý hráč má šesť kariet a jeho snahou počas každého ťahu je sa ich zbaviť. Keď sa hráč dostane na rad, umiestňuje Karty s poschodiami na príslušnu kôpku a to tak, že buď ostane na rovnakom poschodí, alebo sa bude pohybovať hore a dole v súlade s číslom uvedeným na Balónovej karte. Balónové karty sa môžu umiestniť na stôl kedykoľvek počas ťahu.

  Ak hráte hru s mladšími deťmi (4 a viac rokov), môžete ju zjednodušiť tak, že budete používat len karty Poschodí. V tejto verzii hry sa hráči učia zapamätať si vzostupné a zostupné poradie čísel. Ak chcete hru zintenzívniť, pridajte karty Balónov, ktoré sa pohybujú o 1, 2 alebo 3 poschodia, ako aj niekoľko špeciálnych kariet, čím sa hra stane viac zaujímavou: táto verzia je pre hráčov vo veku 6 a viac rokov. Rozšírená verzia hry obsahuje náročnejšie karty Balónov a nočné karty, ktoré je možné hrať kedykoľvek počas hry. Táto verzia je veľmi dynamická a vzrušujúca a bude vhodná pre staršie deti (8 a viac rokov) a pre dospelých.

  V našej ponuke nájdete aj ďalšiu skvelú hru na rozvoj zručností a pozornosti vašich detí. Volá sa Frui10. Je to zábavná, vzrušujúca a v neposlednom rade veľmi užitočná..

  Obsah balenia:
  60 kariet poschodí
  34 balónových kariet
  14 hviezdnych kariet
  Ilustrované pravidlá

 • Stiahnuť pravidlá Stiahnuť pravidlá
Späť na katalóg
Animal