Frui10

Frui10 je unikátna stolová hra, ktorá predstavuje skĺbenie zábavného herného procesu s učením.

 • 7+ 9+
 • 7 min
 • Sčítanie a odčítanie
 • 2-5 hráčov
€ 10.99
 • Nájdi desať medzi banánmi!

  V strede stola sa nachádza balíček okrúhlych kariet - ten predstavuje sklad s ovocím - farebnými hruškami, banánmi, ananásmi a jahodami.

  Hráči sa premenia na prefíkaných ježkov a mývalov, ktorých cieľom je ukradnúť zo skladu toľko kúskov ovocia, koľko je len možné.

  Pri výbere ovocia podľa druhu alebo farby, je potrebné nájsť číslo na vašej karte a číslo na karte zo skladu, ktorých súčet je presne 10 (pretože v taške je miesto presne pre 10 kusov ovocia).

  Samozrejmé, že všetko musí prebehnúť tak rýchlo, ako je to možné!!

  Zábava pre každého!

  Táto hra je navrhnutá tak, aby rozvíjala schopnosť rýchleho sčítavania, ostražitosti a koncentrácie a nenechá nikoho ľahostajného! Pravidlá ponúkajú niekoľko verzií hry, ktoré môžu byť skutočne jednoduché alebo veľmi náročné.

  Napríklad vo verzii hry s názvom "tri pätnásť," majú hráči za úlohu vytvárať číselnú kombináciu nielen ščítavaním, ale aj odčítaním. Okrem toho sa požadovaná číselná kombinácia mení postupne z 3 na 15 s každým novým kolom hry. Táto neustála zmena herných podmienok stimuluje prefíkaných ježkov a mývalov, aby premýšľali super-rýchlo a robí hru vzrušujúcou a intenzívnou prirodzeným spôsobom.

  Venujeme veľa času a úsilia dizajnu kariet, preto všetky naše karty majú originálne ilustrácie. Sada obsahuje 35 kariet vyrobených z hrubého kartónu. Môžete sa hrať kdekoľvek a kedykoľvek budete chcieť - ak sa karty znečistia, môžete ich ľahko očistiť vlhkou handričkou.

  Ďalšou hrou na rozvíjanie zručností sčítania a odčítania je Numberloor. Táto krásna a podmanivá hra pomôže vášmu dieťaťu zvládnuť proces počítania spamäti.

  Obsah balenia:
  35 okrúhlych kariet
  Ilustrované pravidlá

 • Stiahnuť pravidlá Stiahnuť pravidlá
Späť na katalóg
Animal