Edukačné stolové hry
  • Vek 4 až 12
  • Zlepšite si svoje matematické zručnosti
  • Naučte sa anglickú abecedu
  • Naučte sa anglickú abecedu
  • Vy sa hrajte!
    A my sa postaráme o učenie.
  • Vy sa hrajte!
    A my sa postaráme o učenie.

Najpredávanejšie

HurriCount
€ 10.99
Viac Všetky hry
Numberloor
€ 14.99
Viac Všetky hry
Multimany
€ 15.99
Viac Všetky hry
Katalóg
všetkých hier
O našich hrách
Hry The Brainy Band vymyslel jeden výnimočný otec a psychológ pre svojho syna a priateľov.

Príbeh hier The Brainy Band začal, keď sa jeden výnimočný otec a psychológ začal venovať vzdelávaniu detí v rannom a predškolskom veku. Ako to už chodí, myšlienka založiť rozvojový klub pre deti predškolského veku prišla, keď sa stal otcom. Klub založil pre syna a jeho kamarátov.
V klube vznikalo mnoho nápadov a hier zameraných na zábavné vzdelávanie detí v matematike a logike. Hry sa postupne zdokonaľovali až vzniklo vydavateľstvo The Brainy Band.

Názory rodičov
«Hry The Brainy Band sú skvelé, pretože pravidlá sú flexibilné a deti rôznych vekových skupín sa môžu spolu hrať. Každý sa môže zúčastniť a každý môže vyhrať.»
«Skvelé, skvelé, skvelé! Fakt, že dokázali vziať taký všedný materiál a podať ho v tak zábavnej forme je načisto geniálny.»
«MultiMany je skvelá a jedinečná hra. Je to dar z neba pre rodičov, ktorí chcú deti naučiť základy násobenia. A je veľmi návyková!»
«Zoolphabet English je hit! Je úžasné, že deti aj dospelí môžu hrať spolu ako rovný s rovným. Karty so zvieratkami sú veľmi estetické, príjemné na dotyk a nebudete sa na ne vedieť vynadívať.»
«Multibloom je veľmi zaujímavá a vzrušujúca hra. Môj 12-ročný syn sa zúčastnil súťaže mentálna aritmetika (bez použitia kalkulačky) a vyhral ju. Doma naučil hrať hru môjho 6-ročného syna a aj tomu to ide rovnako dobre!»
«Ďakujem veľmi pekne za výnimočnú myšlienku študovať matematiku vo forme hry! Moja staršia dcéra, ktorá má trinásť, využíva všetky varianty hry a je to skvelé. Vďaka za tieto hry! »
Naši partneri úspešne predávajú naše hry